Trabzon Skoda Servisi

Trabzon Skoda Servisi

Trabzon Skoda servisi, her model Skoda otomobil için araç bakım ve onarım hizmeti veren yetkili servistir. Bu servis, Trabzon içerisindeki her ilçeye aktif olarak hizmet vermektedir. Servis içerisinde aracın ihtiyaç duyduğu her bakım için bir bölüm vardır. Bu bölümler aşağıda verildiği şekildedir;

  • Bahar, kış ve periyodik bakım
  • Elektrik bakım hizmetleri
  • Motor ve yağ değişimi
  • Filtre değişimi
  • Mekanik bakım
  • İç ve dış bakımlar
  • Yedek parça
  • Oto aksesuar takımı
  • Lastik değişimi
  • Oto vale hizmeti
Periyodik bakım, aracı en ince ayrıntısına kadar inceleyen genel bir bakımdır. Bu bakımların içerisinde klima veya filtre gibi küçük ayrıntılara da bakılmaktadır. Bu anlamda bölümler kendi içerisin de ayrıntılı olarak ayrılmaktadır. Altunsoy otomotiv servisimizde tüm skoda modellerinin onarımında uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Trabzon Skoda Servisi

Trabzon Skoda Yedek Parça

Trabzon Skoda Yedek Parça

Yedek parça, her hangi bir kazadan sonra aracın bazı parçalarını kaybetmesi veya işlevini yerine getirmemesi gibi durumlar sonucunda aracın eski haline dönmesi için araca takılan parçaları kapsamaktadır. Yedek parça taktıracak araç sahipleri mutlaka yetkili firma onaylı yedek parçaları tercih etmelidir. Orijinal olmayan yedek parçalar aracın değerini düşürmektedir.
Aracı süslemek ve yenilemek adına yedek parça taktırmak isteyen araç sahipleri, mutlaka araç ile uyumlu ve sorunsuz çalışan parçaları tercih etmelidir. Çünkü araç ile uyumlu olarak çalışmayan yedek parçalar, aracın performansını olumsuz yönde etkileyecektir.

Trabzon Skoda Yedek Parça

Trabzon Skoda Servis Ücreti

Trabzon Skoda Servis Ücreti

Servis ücreti aracın hasar veya arızasına göre değişiklik göstermektedir. Servise gün içerisinde birçok araç giriş yapmaktadır. Bu araçların geliş sebepleri birbirinden farklıdır. Bu anlamda servis yetkilileri aracı ayrıntılı olarak incelemeye almadan sorunun ne olduğunu bilmeden fiyat konusunda bir bilgi vermez. Fiyatın belirlenmesi için öncelikle aracın hasarının tespit edilmesi gerekir. Bu anlamda fiyat bilgisi için Skoda servis üzerinden bilgi alınmalıdır.

Trabzon Skoda Servis Ücreti

Trabzon En Yakın Skoda Servisi

Trabzon En Yakın Skoda Servisi

Son teknoloji olarak çıkan araçların çoğu karmaşık bir bağlantı sistemine sahiptir. Bu tarz araçlar ile daha önce çalışmamış bilgisi olmayan bir servise araç teslimi yapılmamalıdır. Bu anlamda her hangi bir kaza veya yolda kalma durumunda en yakın Skoda servisine başvurulmalıdır.

Trabzon En Yakın Skoda Servisi