Altunsoy Otomotiv Hakkında

Altunsoy Otomotiv Hakkında

Altunsoy otomotiv 1980 Yılından itibaren uzman kadrosuyla araç bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Bu zamana kadar bitmeyen müşteri memnuniyetiyle hizmetlerine devam eden firma, uzun yıllardır araç bakım konusundaki kaliteli hizmetiyle rakiplerinin önüne geçmiştir. Firma, alanında uzman ve kendini kanıtlamış ustalarla çalışarak müşterilerine daima iyi hizmet vermeyi kendisine misyon edinmiştir.

Hızlı Ve Kaliteli Servis
Aracınızla istediğiniz kadar mesafe kat etmek ve bu süre zarfında hiç sorun yaşamadan aracın bakımlarını rahat ve konforlu bir şekilde sürdürmenizi sağlayan firma, hizmetlerini hızlı ve titizlikle devam ettirmektedir.

Deneyimli Kadro
Araçların bakım ve onarım hizmetlerini alanında uzman ekipler sürdürmektedir. Ekipler bakım sırasında en ufak sorunu bile gözden kaçırmadan hemen yapılmasını sağlamaktadır. Firma aracı sadece onarmakla bırakmaz, ilerleyen süreçlerde araç sahibine sorun çıkaracak konularında ayrıntılı bilgisini vermektedir.

İletişim
Firma içerisinde araç sahiplerinin sorularını cevaplayacak alanında uzman, konuyla ilgili yeterli donanıma sahip elamanlar bulunmaktadır. Bu elemanlar 7/24 aktif olarak çalışmaktadır. Firmanın bu anlamda ilk önceliği müşterilerin aklında her hangi bir soru bırakmamaktır.

Yasal İşlemler
Aracın ihtiyacı olan her işlem araç sahibine rapor edilmektedir. Firma, araç için gerekli belge ve işlemleri yasal bir şekilde gerçekleştirmektedir. Araçta oluşan her sorun, araç sahibi ile ayrıntılı olarak görüşülmekte ve o şekilde çözüme kavuşmaktadır. Bakım konusunda ihtiyaç duyulan her ayrıntı servis üzerinden verilmektedir.