Togg Yetkili Servisi

Togg Yetkili Servisi

Yüzbinlerce insanın sipariş verdiği bu kaliteli araç için, donanımlı serviste oldukça kapsamlı ve geniş hizmetlerimiz bulunmaktadır. Uzmanlarımız araçları çok iyi tanıyıp ihtiyaç olan her türlü işlemlerde göreve hazır bir şekilde beklemektedir. Trabzon Togg servisi günümüz standartlarında servis kalitesi olarak oldukça ileri seviyede bir yere sahiptir. Son derece modern teçhizat ve teknoloji ile donanımlı servisimiz, aracınızla ilgili tüm ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olacaktır. 

Togg Yetkili Servisi

Togg Elektrikli Araç Bakımı

Togg Elektrikli Araç Bakımı

Togg elektrikli araç bakımı servisimiz tarafından dikkatle uygulanan ve takip edilen hizmetlerden biridir. Ana enerji kaynağı elektrik olan araçların, batarya dolumunu her zaman yüksek randımanda şekilde görmek gerekir. Güvendiğiniz marka ve milli aracımız olan Toggiçin, bu konuda çok önemli çalışmalar yapılmış ve servisimizde kapsamlı hizmetler sunulmuştur. Togg periyodik bakımı sürecinde uzman ekiplerimiz tepeden tırnağa gerekli araştırmaları yapmaktadır. Kalibrasyon ve test çalışmaları aracınıza uygulanır ve bu şekilde sorunların tespiti sağlanır. Son derece modern ve ergonomik yapıya sahip servisimiz, taşıdığı fonksiyonel özelliklerle aracınızın ihtiyacını her zaman yerinde ve zamanında karşılar. Togg ilk bakımı her zaman çok önemli olmuştur. Sıfır aracın ilk bakım sürecinde kesinlikle kişinin tamamen uzmanı olan teknisyen ekiplere ihtiyaç vardır. 

Togg Elektrikli Araç Bakımı

Togg Şarj Bakımı

Togg Şarj Bakımı

Togg şarj bakımı, bu marka aracınız için en önemli ve kritik konular arasında bulunur. +300 ve +500 kilometre mesafede yolculuk yapabilmek için, düzenli olarak şarj bakımı ihtiyacını karşılamak gerekir. Şarj istasyonlarında alacağınız hizmetin yüksek kalitede olması için, öncelikli olarak aracınızın performans ve potansiyelinin yeterli olması gerekir. Bu tip konularda destek almak için servisimize ulaşabilir ve sunduğumuz çözümlerden faydalanabilirsiniz. Elektrikli araç batarya değişimi çok kritik ve önemli bir süreçtir. Bu süreçte yapılan kaliteli hizmetler, yolda kalmadan güvenilir bir şekilde uzun mesafe yolculuk yapmanıza yardımcı olur. Müşterisine güven veren şarj istasyonları ve altyapısı gelişmiş olan servisimiz, milli gururumuz olan araç konusunda her zaman size yardımcı olacaktır. 

Togg Şarj Bakımı

Togg Şarj İstasyonları

Togg Şarj İstasyonları

Togg şarj istasyonları oldukça modern ve gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Çok zaman kaybetmeden kısa mesafede % 80 dolum yapmak ve bununla beraber uzun bir menzil gitmek için, bu modern istasyonlardan yardım alabilirsiniz. Servis bünyemizdeki sunduğumuz geniş imkânlar, aracınızın gücünü ve performansını her zaman daha ileri seviyeye taşıyacaktır. Duruşuyla, görünüşüyle ve konforuyla dikkat çeken Togg için, bizden alacağınız kaliteli hizmet yolculuk kalitenize yansıyacaktır. Trabzon şarj istasyonları İstanbul’da geniş bir çevreye hizmet vermektedir. Gerek bu civarda ikamet eden gerekse de bu civardan geçen tüm Togg araçları için kaliteli ve modern bir şarj istasyonu hizmete girmiştir. Aracınızın potansiyeli ve performansı için bu fırsatı değerlendirmeniz tarafımızdan tavsiye edilir.

Togg Şarj İstasyonları

Togg Şarj Bakımı Neden Önemlidir?

Togg Şarj Bakımı Neden Önemlidir?

Trabzon Togg servisi bulunduğu bölgede ve çevresinde bu kaliteli araçlara yüksek standartlı hizmetler sunmaktadır. Gerek şarj bakımı gerekse de perilik bakım ve diğer hizmetler konusunda, uzman kadro ve deneyimimi servis avantajlarını burada yakından görmek söz konusu olmaktadır. Ülkemizde üretilen ilk elektrikli yerli araba tasarımı ve güzel görüntüsü ile tüm dünyayı etkilemiş durumdadır. Elektrik enerjisinin kullanımı sayesinde tasarruflu ve rahat bir ulaşım imkânı ortaya çıkmaktadır. Şarj istasyonlarının giderek yaygın hale geldiği günümüzde, servis olarak da önemli çalışmalar yapılmış ve bu araçlar insanlara konfor konusunda önemli fırsatlar sağlamıştır. 

Togg Şarj Bakımı Neden Önemlidir?

Togg Periyodik Bakımları

Togg Periyodik Bakımları

Trabzon Togg servisi düzenli periyodik bakım konusunda bilinçli ve güvenilir hizmetlerin doğru noktasıdır. Uzman kadro ve deneyimi servis bütünlüğü içerisinde, mevsimlik bakımlar, yıllık bakımlar ve kilometre mesafesine uygun bakım çözümleri ön plana gelmektedir. Modern servis istasyonlarında teknik ekipman donanımları oldukça yeterlidir. Uzman kadro güler yüzlü yaklaşımları ile birlikte müşteri memnuniyetine uygun çözümler hazırlamaktadır. Aracın kalitesine ve performansına uygun olarak hazırlanıp sunulan hizmetler, müşteriler için iyi bir memnuniyet ve avantajlı sonuç yaratmaktadır. Togg markasının seri üretim şartları giderek gelişirken, her geçen gün araç sayısı ülkemizde çoğalmak durumundadır. Araç sayısının çoğalmasına bağlı olarak servislerin daha yaygın hale gelmesi bir zorunluluk oluşturmaktadır. Ülkemiz genelinde yaygın servislerle birlikte hizmet standartlarını daha yüksek seviyelerde görmek mümkün olacaktır. Bahar bakımı, kış bakımı ve yıllık bakım süreçlerinde, araçların bir sonraki zorlu döneme hazırlıklı olması mümkün olacaktır. Kalite ve kapasite bakımından üst seviyede olan servis hizmetleri, Togg marka araçlar için her zaman en iyisini ortaya koyacaktır.

Togg Periyodik Bakımları

Togg Şarjı

Togg Şarjı

Trabzon Togg servisi Togg marka araçların şarj ihtiyacını karşılamaktadır. Tam dolmuş bir şarj ile52,4 kWh ile 314 km yol almak mümkün olmaktadır. 88,5 kWh batarya dolumu ise bu araca 523 km yol alma şansı vermektedir. Elektrikli araç sayısında yaşanan artış direkt olarak şarj istasyonlarına yansımaktadır. Yenilenebilir enerji kaynağı kullanımı ile fosil yakıtların yarattığı yan etkiden kurtulmak mümkün olmuştur. Tüm dünyada bu tip araçlara duyulan ilgide önemli bir artış yaşanmıştır. Elektrik diğer enerji kaynaklarına göre çok daha ucuzdur. Bu sayede ucuz ve güvenli yolculuk yapmak daha kolay olmaktadır. Servisimizin sağlamış olduğu şarj imkânı aracınızdan yüksek verim elde etmenize yardımcı olacaktır.

Togg Şarjı